همایش سرآمدان روابط عمومی

نام رویداد : سرآمدان روابط عمومی
مخاطبان : روابط عمومی سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی
تاریخ شروع رویداد : تیرماه
آدرس وب سایت :  www.armanpr.com

بی گمان، یک روابط عمومی تعالی جو که با تلاشی مضاعف توانسته باشد به کمال نسبی دست یابد، می تواند مدعی سرآمدی در این حرفه باشد. برای اینکه روابط عمومی ها ، پی جوی سرآمدی باشند و برای رسیدن به آن اهتمام ورزند، توسعه فرهنگ سرآمدی، امری ضروری به حساب می آید. “موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان” با علم به اینکه یک روابط عمومی سرآمد دارای ساختار مناسب، عملکرد مطلوب و محتوای عالی و برتر است، و تلاش می کند تا بر اساس مدل تعالی سازمانی و شاخص های منبعث از آن و کلیه زیرساخت ها، کارکردها و محتواهایی که مورد اجماع جهانی و ملی در حوزه روابط عمومی باشد، عمل کند، در پی آن است تا آیین انتخاب سرآمدان روابط عمومی را تداوم بخشد تا زمینه های تشویق آنها به سمت حرکت در مسیر سرآمدی را تقویت کند.
بی تردید، ترغیب روابط عمومی ها برای ورود به مسیر سرآمدی، پیمودن آن و انطباق با معیارها و شاخص های سرآمدی، بخشی از همکاریهای ما با روابط عمومی ها در این خصوص خواهد بود.
به همین منظور، به طور سالانه “آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران” را برگزار کرده و تلاش می کنیم تا گام های لازم را برای توسعه روابط عمومی ها به سرآمدی در ایران اسلامی برداریم.  امید آنکه رقابتی سالم و علاقه ای عمیق و گسترده برای انطباق با معیارهای سرآمدی در جامعه روابط عمومی ایران شکل گیرد.

اخبار سرآمدان روابط عمومی

اهداف

1 توسعه فرهنگ سرآمدی در حوزه روابط عمومی
۲ ارائه مشاوره و کمک به تقویت مستمر شاخص های سرآمدی در روابط عمومی
۳ معرفی و تقدیر از روابط عمومی های سرآمد

راهبرد ها :

1 پذیرش “تعهد به سرآمدی” از روابط عمومی های داوطلب
۲ اعطای “نشان تعالی روابط عمومی” به روابط عمومی های پیشرو کهه توانسهته اند به میانه مسیر سرآمدی برسند.
۳ اعطای تندیس به روابط عمومی های ممتاز و سرآمد
۴ اعطای “لوح تعالی گر ارتباطی” به مدیران ارشد حامی سرآمدی روابط عمومی

خواسته های مشتری

Separator-Image-Blue

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

احمد موسوی / مدیر پروژه
نام شرکت