جشنواره تبلیغات ایران

نام رویداد : جشنواره تبلیغات ایران
مخاطبان : روابط عمومی سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی
تاریخ شروع رویداد : دی ماه
آدرس وب سایت :  www.iranadfestival.com

امروزه نقش و اهمیت تبلیغات در پیشبرد اهداف سازمان ها و شرکت ها، از جمله بانک ها و بیمه ها و سازمان های پیشرو، که بر کسب سهم بیشتر از بازار مالی و تجاری تأکید دارند ، بر کسی پوشیده نیست. درواقع ، هر روز جایگاه تبلیغات در دنیای اطلاع رسانی، کسب و کار و فعالیت های ترویجی،پررنگ تر و قوی تر می شود.

 

براین اساس، بنگاه های اقتصادی و موسسات خدماتی و تولیدی، پیوسته در جهت اثربخش کردن تبلیغات و تنوع بخشیدن به روش های آن تلاش می کنند. در کشور ما طی سال های اخیر، توجه به تبلیغات، گسترش یافته و بانک ها ، موسسات اعتباری و بیمه ها و سایر سازمان های پیشرو ، سالانه حداقل حدود ۱۲هزار میلیاد تومان صرف فعالیت های تبلیغاتی خود می کنند. اگر این رقم شایان توجه در مسیر صحیح و با استفاده از روش های نوین ، خلاق و اثربخش و در قالب کمپین های علمی تبلیغی، صرف نشود ، نه تنها بهره وری لازم را نخواهد داشت ، بلکه منابع مالی هنگفتی را بدون ایجاد ارزش افزوده ، هدر خواهد داد.

 

بنابراین،به نظر می رسد برپایی “جشنواره تبلیغات ایران” با رویکرد انتخاب آثار فاخر ، جذاب ، اثربخش و خلاق، از یک سو به تقویت تبلیغات در ابعاد ساختاری و محتوایی کمک خواهد کرد و از سوی دیگر زمینه های مناسبی برای رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی و نیز تعامل مناسب بین آن ها و شرکت های تبلیغاتی تولید کننده اقلام تبلیغاتی به دست خواهد داد.
امید آنکه این حرکت علمی – فرهنگی و هنری، گامی ثمربخش برای اعتلای تبلیغات در کشورمان باشد.

اخبار جشنواره تبلیغات ایران

درباره

جشنواره تبلیغات ایران را باید بزرگ‌ ترین رویداد رقابتی تبلیغات ایران نام نهاد. این جشنواره که مأموریت خود را داوری در خصوص فعالیت‌های تبلیغاتی کشور بر پایه استانداردهای علمی و استقلال کامل داوری و کمک به اعتلای کیفیت آن‌ها و گرایش به سمت نوآوری و خلاقیت می‌داند و چشم‌اندازخود را در تبدیل‌شدن به یکی از جشنواره‌های بین‌المللی معتبر و معروف جهان می‌بیند .

مهم‌ترین اهداف جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران عبارت هستند از :

انتخاب و معرفی آثار برتر و انواع روش‌های خلاق و ثمربخش
ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر در تولید مواد و اقلام تبلیغاتی
کمک به نوآوری و ارتقای اثربخشی تبلیغات
تقویت ایده‌های خلاق در تبلیغات
توانمندسازی سازمان‌ها، شرکت‌ها، بانک‌ها و بیمه‌ها در حوزه تبلیغات
آشنا سازی دست‌اندرکاران تبلیغات و روابط عمومی‌های کشور با استانداردهای رایج
توسعه تعامل بین سفارش‌دهندگان و تولیدکنندگان آثار و اقلام تبلیغاتی
کمک به توسعه و تحکیم جایگاه تبلیغات در جمهوری اسلامی ایران

خواسته های مشتری

Separator-Image-Blue

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

احمد موسوی / مدیر پروژه
نام شرکت