رویداد سرآمدان روابط عمومی ایران ۲۷ تیرماه برگزار می شود

سرآمدان روابط عمومی

هفتمین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، با حضور ۴۰۰ نفر از اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی برگزار و ۳۰ روابط عمومی سرآمد معرفی خواهند شد.

هوشمند سفیدی ، دبیر کل آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران درباره‌ی جزئیات این مراسم گفت: این آیین با حضور مسؤولانی از وزارت‌خانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان صدا و سیما برگزار خواهد شد.

وی افزود: تعالی و سرآمدی روابط عمومی یک راهبرد ارزشمند ارتباطی است که به حرکت، پیشرفت و اعتلای روابط عمومی‌ها به سمت تعالی و سرآمدی می انجامد.

ممیزی روابط عمومی ها

دبیرکل خانه روابط عمومی ایران با بیان اینکه به همین منظور از ۱۵ تا ۲۰ تیرماه سال جاری، ممیزی از روابط عمومی‌ها با بهره گیری از استادان و متخصصان روابط عمومی کشور آغاز شده است ، اضافه کرد: در این راستا هر روابط عمومی بر اساس ۸۱ شاخص علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پس از آن و در قالب “گزارش آسیب”، نقاط ضعف، قوت و راهکارهای اصلاحی هر روابط عمومی به اطلاع روابط عمومی ها خواهد رسید و چهار ماه پس از آن نیز روابط عمومی ها باید گزارش بهبود نقاط ضعف را اعلام کنند.

دو کارگاه آموزشی با عناوین « تبیین سرآمدی در روابط‌ عمومی » و « یادگیری ، نوآوری و بهبود مستمر »

هوشمند سفیدی همچنین به برگزاری دو کارگاه آموزشی با عناوین « تبیین سرآمدی در روابط‌ عمومی » و « یادگیری ، نوآوری و بهبود مستمر » در این زمینه و در روز ۲۷ تیر ماه اشاره کرد.

وی همچنین از انتخاب و معرفی تعدادی از مدیران تعالی‌گر ارتباطی در این رویداد خبر داد .

در این مراسم که علی دارابی معاون امور استان‌های صداوسیما، محمد سلطانی‌فر معاون مطبوعاتی، هوشمند سفیدی دبیر همایش سرآمدان روابط عمومی و جمعی از متخصصان و صاحب‌نظران حوزه ارتباطات و روابط عمومی حضور خواهند داشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید پکیج کامل اطلاعات سرآمدان روابط عمومی دانلود بفرمایید و برای حضور در این رویداد اقدام کنید .