برگزاری دوره آموزش الکترونیکی رویکردهای نوین در روابط عمومی

“دانشگاه پیام نور اصفهان” با همکاری “موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان”، دوره آموزشی الکترونیکی “رویکردهای نوین در روابط عمومی” را در مرحله اول پنجم ماه سالجاری برگزار می کند.

در این دوره که با تدریس دکتر هوشمند سفیدی برگزار خواهد شد، جدید ترین مباحث روابط عمومی در قالب دوره آموزشی 24 ساعته برگزار خواهد شد و به فراگیران گواهی معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد. ضمناً این دوره دارای مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی کشور بوده و جزء آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت محسوب می شود.

شهریه این دوره کلاً 150 هزار تومان است و علاقه مندان می توانند براساس راهنمای ثبت نام، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین سرفصل های مباحث این دوره آموزشی به شرح زیر خواهد بود:

محتوای دوره: بررسی نظریه های جدید در علوم ارتباطات، تکنیک های روابط عمومی مبتنی بر تکنولوژی جدید ارتباطی، ساختار و تشکیلات روابط عمومی مبتنی بر ارتباطات سیستمی، روابط عمومی های باز و بسته، کارکرد روابط عمومی ها در تشرسیح و توصیف، توجیه و تبیین، تفهیم و مفاهیم، جذب و درون سازی، ابلاغ و انتشار، روابط عمومی بر حسب وظایف و اهداف خاص هر سازمان، روابط عمومی در بخش هالی دولتی خصوصی و نیمه خصوصی، مقایسه روابط عمومی در سطح ملی و بین المللی، روابط عمومی در سطح ملی و آتی در قرن حاضر، پژوهش و ارزیابی برای تدوین یک برنامه روابط عمومی، بررسی نظریه های انتقادی به روابط عمومی، کار عملی (تهیه گزارش درخصوص توجه یا گرایش به رویکردهای نوین در روابط عمومی.

خاطرنشان می سازد دوره آموزشی مذکور، توسط “دانشگاه پیام نور اصفهان” و همکاری “موسسه روابط عمومی آرمان” برگزار خواهد شد.