سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی که از سال ۱۳۸۵ هر سال با یک موضوع خاص و جدید، در پی توسعه ادبیات نظری و مهارت‌های عملی در حوزه روابط عمومی است، امسال دوازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند، همایشی علمی که یازده گام موفق را پشت سر گذاشته و علاوه بر همراهان وفادار، سالانه مشتاقان جدیدی را به خانواده سمپوزیوم اضافه می‌کند.گرچه روابط عمومی مدرن در جهان ۱۱۰ سال و در ایران اسلامی، حدود ۶۵ سال قدمت دارد، لیکن هنوز عظمت، اعجاز و ظرفیت‌های آن، کمتر شناسایی‌شده و روزبه‌روز از اهمیت و اثربخشی آن، رونمایی شده است و وقوف بیشتری بر نقش هنر هشتم در پیشبرد امور و کامیابی و موفقیت در همه عرصه‌ها پیدا می‌شود و سمپوزیوم نیز طی سال‌های اخیر در این مسیر گام برداشته است.برگزاری دوازدهمین دوره سمپوزیوم، مبین قوام و دوام این رویداد بوده و خود، حاکی از اقبال جامعه روابط عمومی به این رویداد است؛ بر این اساس در گام یازدهم، با رویکرد ویژه کاربردی بودن مباحث، طراحی کمپین‌ها و برنامه‌های پیکار ارتباطی در دو حوزه مهم اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی در دستور قرار گرفته است تا دست‌اندرکاران روابط عمومی را در این زمینه توانمند سازد.بی‌تردید همراهی صمیمانه شما همراه ارجمند، هم‌افزایی همایونی را در مسیر برگزاری مؤثر آن ایجاد خواهد کرد. پیشاپیش، همراهیتان را ارج می‌نهیم.

ویژه‌نامه‌ اختصاصي سمپوزيوم بین المللی روابط عمومی

ویژه‌نامه اختصاصي سمپوزيوم بین المللی روابط عمومی در هر سال هنگام برگزاری رویداد توزيع خواهد شد . اين ویژه نامه‌ حاوی مطالب علمي و كاربردی همچنين مصاحبه با صاحب‌نظران در حوزه روابط عمومي و معرفي سازمان‌ها است ؛ شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در ویژه‌نامه می توانند در قالب رپورتاژ آگهي و درج خبر در این ویژه نامه حضور داشته باشند

کتاب سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
مشارکت و ثبت نام در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

آمار و ارقام

آمار شرکت‌کنندگان سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی به شرح زیر است .

روابط عمومی های حاضر در هر سال
خدمات دهندگان به روابط عمومی در هر سال
مشارکت کنندگان تا الان
اختتامیه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
مراسم اختتامیه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و اعلام برندگان در اواسط شهریور ماه ، تحت عنوان سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه روابط عمومی در تهران برگزار می‌شود . هم زمان با اختتامیه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ، هر ساله مجموعه از سخنرانی‌ ها و کارگاه‌ های آموزشی به منظور آموزش و انتقال تجربه در کنار مراسم اهدای تندیس به سازمان ها و اشخاص برتر برگزار میشود. سخنرانان معمولا از میان افراد موفق در حوزه روابط عمومی انتخاب می شوند که بسیاری برای اولین بار تجربیات خود را در قالب سخنرانی ارایه میکنند که این خود یکی از نکات مهم و جذاب این سخنرانی‌ ها است.

فرصت های برد-برد برای حمایت شما از سمپوزیوم روابط عمومی

ما می توانیم برای شما فرصت های بزرگ تبلیغاتی ایجاد کنیم . اگر شما یک برند حقوقی هستید می توانید محصولات و خدمات خود را به صورت تخصصی برای روابط عمومی ها به نمایش بگذارید تا آن ها با شناخت بیشتر شما ، اقدام به استفاده از محصولات و خدمات شما نمایند .

لازم به ذکر است ، در هر دوره از سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی بیش از 300 ارگان دولتی و خصوصی ،  حضور دارند که این فرصتی برای نمایش توانمندی های سازمان یا برند شما است . دوستانی که علاقه مند به حمایت از این حرکت علمی دارند می توانند یکی از حامیان این دوره از سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی باشند .

حامیان برگزاری

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 6
Client 1

حامیان معنوی

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 6
Client 1

حامیان رسانه ای

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 6
Client 1

حامیان مالی

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 6
Client 1