به گزارش موسسه روابط عمومی آرمان ، پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با موضوع ” جنگ رسانه ای و مسئولیت روابط عمومی ها ” طی روزهای 14-13 آبان ماه در تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد که با حضور رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی، استادان کشورهای ایران، بلغارستان، فرانسه و ترکیه و نیز مقاماتی از جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهدشد، برای اولین بار موضوع “جنگ رسانه ای و مسئولیت های روابط عمومی ها” در این زمینه، مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت.

هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با اعلام این موضوع افزود: در مقطع کنونی که کشور مورد هجمه و جنگ رسانه ای دشمنان قرار دارد، لازم است تا سیاست رسانه ای و ارتباطی کشور در جنگ رسانه ای تبیین شده و استراتژی ها و عملیات مرتبط با حوزه روابط‌ عمومی تدوین و ارائه شود تا با کاربرد صحیح آن ها، اهداف دشمنان، خنثی شده و روابط عمومی ها بتوانند در تأمین امنیت نرم کشور، ایفای نقش شایسته ای داشته باشند.

نائب رئیس خانه روابط عمومی ایران، با اشاره به اینکه این اقدام، یک ضرورت راهبردی در مقطع کنونی به حساب می آید، افزود: با برگزاری کارگاه های آموزشی، توانمندسازی و اثربخشی روابط‌ عمومی ها در جنگ رسانه ای دنبال خواهد شد.

درخواست حضور گسترده در پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

وی حضور گسترده و استقبال روابط عمومی ها از این رویداد را خواستار شد و اعلام کرد: روابط‌عمومی تا پایان مهرماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام و حضور در این دوره از سمپوزیوم اقدام کنند.

خاطرنشان می سازد این رویداد با حضور 400 نفر از دست اندرکاران روابط عمومی های کشور در مرکز همایش های تلاش برگزار خواهد شد و در جنب این رویداد، ضمن معرفی مدیران و کارشناسان برتر روابط عمومی سال 1397 ایران، نسبت به معرفی روابط عمومی های برتر در 7 رشته اقدام خواهد شد.

علاقه مندان به حضور در پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی می توانند با تماس با دبیرخانه نسبت به ثبت نام حقیقی و حقوقی اقدام نمایند . برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید وارد صفحه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در وب سایت شوید .