فرصت های ویژه نامه برای اشخاص حقیقی

شما به عنوان یکی از افرادی صاحب نظر روابط عمومی قطعا مایل هستید تا مقالات علمی خود را در شاخه روابط عمومی منتشر کنید و همیشه در دید روابط عمومی سازمان ها و ارگان ها باشید . این فرصت را ما ، ویژه نامه سمپوزیوم نامگذاری کردیم . این ویژه نامه به طور مرتب هر ساله با برگزاری سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی منتشر می شود که در معرض دید بیش از 1000 ارگان روابط عمومی دولتی و غیر دولتی که اشتراک این ویژه نامه را دارا هستند ، ارسال می شود . بدیهی است این فرصت ناب در اختیار همه قرار نخواهد گرفت و لازمه آن تحقیق و ارزش گذاری شما در رابطه با موضوع سمپوزیم است . شما می توانید با مطالعه موضوع سمپوزیوم و ارسال مقاله ، برند شخصی خود را بیش از پیش تقویت کنید و به صورت رایگان از امکانات سمپوزیوم بهره مند شوید . هدف اصلی از برگزاری سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ، تقویت علمی و معنوی در حوزه روابط عمومی است . ما این فرصت گران بها را برای شما به ارمغان آوردیم . برای اعلام حضور و ارسال مقاله همین حالا با دبیرخانه سمپوزیوم به شما 66564458.60 تماس بگیرید .

ویژه نامه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

فرصت های ویژه نامه برای ارگان ها و سازمان ها

شما به عنوان روابط عمومی سازمان می بایست اقداماتی را برای رونمایی از دستاورد های سازمان خود داشته باشید . یکی از راه هایی که شما می توانید این کار را به نحو احسنت انجام بدید ، فرصت رپورتاژ تبلیغاتی ویژه نامه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی است . شما در ویژه نامه امکان معرفی آخرین دستاورد های سازمان خود را خواهید داشت . برای اینکه بتوانید روابط عمومی سازمان خود را در بین سازمان های دیگر ، سرآمد کنید . همین حالا با موسسه روابط عمومی آرمان تماس بگیرید .

فرصت های ویژه نامه برای برند ها

یکی از بهترین فرصت هایی که برای هر کسب و کار می تواند ایجاد شود ر، تبلیغات تخصصی در حوزه روابط عمومی ها است . موسسه روابط عمومی آرمان با دارا بودن ارتباطات گسترده با روابط عمومی اکثر بانک ها ، بیمه ها ، ارگان ها ، انجمن ها و ... امکان فروش محصولات شما را میسر می کند . همچنین بستر های لازم برای معرفی محصولات و خدمات شما را فراهم می کند . یکی از این بستر ها را می توان ویژه نامه موسسه روابط عمومی آرمان دانست . این ویژه نامه فرصتی خاص برای کسب و کار هایی است که خدماتی منحصربفرد برای روابط عمومی ها ارایه می دهند . لازم به ذکر است این ویژه نامه در حال حاضر در بیش از 1000 روابط عمومی دولتی و غیر دولتی پخش می شود .