[twentytwenty] [/twentytwenty]

ما در روابط عمومی متخصص هستیم

“موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان”، موسسه ای خصوصی از نوع سهامی خاص است که از نیمه دوم سال ۱۳۸۶ تحت این عنوان و با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت در اداره کل ثبت و اسناد شروع به کار کرده است. این موسسه پیشتر از آن با نام “موسسه تحقیقات روابط عمومی” فعال شد. در این زمان، این اقدام، نخستین قدم برای راه اندازی اولین موسسه تخصصی خصوصی روابط عمومی در ایران بود. این موسسه را می توان موسسه ای قلمداد کرد که تلاش می کند تا با سازماندهی و تشکل بخشی استادان و افراد مجرب در حوزه روابط عمومی، خدمات تخصصی روابط عمومی را به دفاتر روابط عمومی در بخش دولتی و خصوصی ارائه دهد و از سوی دیگر با اقدامات و تلاش های لازم، به ایجاد زمینه اعتلای روابط عمومی در ایران کمک کند و در سطح جهانی، هم جزء پیشگامان و موسسات برتر و مطرح روابط عمومی جهان باشد.

ارتباط با ما

متخصصین ما

placeholder_360x240

آرمان سفیدی

بازاریابی ، وب سایت و شبکه های اجتماعی آرمان سفیدی یکی از ارکان مجموعه ماست . ایشان با استفاده از آخرین متد های بازاریایی و استفاده از نهایت ظرفیت شبکه های اجتماعی سعی در معرفی مجموعه ما به سازمان ها و کسب و کار ها دارد .
placeholder_360x240

هوشمند سفیدی

مدیرعامل موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان ، ایشان با سعی و اراده خویش سعی در بهبود روابط عمومی کشورمان و رسیدن آن به استاندارد های جهانی دارد علاوه بر آن با رایزنی ها سعی می کند مجموعه آرمان را بهبود ببخشد

placeholder_360x240

ارسلان علی نژاد

کارشناس ارتباط گستر

ارسلان علی نژاد یکی دیگر از ارکان مجموعه آرمان هستند ایشان با سعی و تلاش مثال زدنی خویش تمامی امور پیگیری و روابط عمومی و مالی موسسه را انجام می دهند .

ما متخصصین را استخدام میکنیم

در صورتی که هر یک از توانایی های زیر را دارید شانس فعالیت و همکاری با مجموعه آرمان را خواهید داشت .

 

در چشم انداز ما پیشنهاد می کنیم:
 فن بیان قوی و حداقل 2 سال سابقه کار
 آشنایی با شبکه های اجتماعی و نحوه کار با آن ها از جمله تلگرام و اینستاگرام
 آشنایی با فاکتور های مالی و نحوه پیگیری آن
آشنایی با وردپرس و سئو و بازاریابی
آشنایی کامل با Microsoft Office

placeholder_360x240

میلاد رضایی

باغبان لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.
placeholder_360x240

مرتضی داوری

کارشناس ارتباط گستر یکی دیگر از ارکان مجموعه آرمان هستند ایشان با سعی و تلاش مثال زدنی خویش تمامی امور پیگیری و روابط عمومی و مالی موسسه را انجام می دهند .