تهیه و ساخت تندیس و لوح

"موسسه روابط عمومی آرمان" آمادگی آن را دارد تا انواع تندیس ها و لوح های مورد نیاز مراسم شما را در بهترین شکل و مواد و در اسرع وقت با قیمت مناسب، تهیه و در اختیار قرار دهد.

امروزه تندیس و لوح، نمک یک مراسم بوده و جزئی ضروری برای یک رویداد محسوب می شود؛ این ها، هدیه و یادبودهایی هستند که در مناسبت های مختلف مثل همایش ها، جشنواره ها، گرامیداشت ها و مراسم تقدیر، اعطاء و اهدا می شوند.

تندیس چیست؟

تندیس یا مجسمه، پیکرهایی هستند که به منظور نشان دادن یک چیز یا ایده خاص توسط پیکرتراش ساخته می شوند، اما معنای آن، هدیه و یادگاری با دوام و ملموس است که به عنوان نماد شایستگی فردی یا جمعی و به دلیل داشتن یکسری شرایط خاص به یک شخص یا گروه اعطا می شود.

تندیس

همراهی شما از ابتدا تا انتهای کار

 

موسسه روابط عمومی آرمان که خود سالها در زمینه لوح و تندیس سابقه و تجربه دارد، در همه این مراحل و متناسب با موضوع رویداد و مخاطبان آن، شما را در انتخاب بهترین تندیس و لوح و حتی در نگارش متن لوح ها، یاری می دهد و می تواند از صفر تا صد کار را برای شما انجام دهد، به عبارتی مختصر، سفارش و تأیید از شما، کل کار از ما.

کریستال

نکات مهم درباره لوح و تندیس

 

به یاد داشته باشیم، تندیس و لوح، معمولاً از جمله چیزهای ماندگار یک رویداد هستند و لذا به دقت بیشتری در انتخاب، طراحی و ساخت نیازمندند و به عبارتی، شایسته هزینه کرد هستند.

متأسفانه در بسیاری از مواقع، برگزار کنندگان رویداد به اصل یکپارچگی و پیوستگی تمامی اجزای رویداد توجه ندارند و ممکن است تندیس یا لوح، از روح رویداد تبعیت نکنند و به عبارت دیگر، تندیس و لوح نیز باید تابعی از روح کلی حاکم بر رویداد و نوع تندیس باید متناسب با رویداد باشد؛ حتی تندیس با لوح باید متناسب با مخاطبان یک رویداد طراحی و آماده شود.

بنابراین، در سفارش تندیس و لوح، باید به همه این نکات توجه داشت، موسسه روابط عمومی آرمان، مشاور شما در این موارد هم خواهد بود.

توجه داشته باشید نوشته، آرم نیز معمولاً در تندیس و لوح، عناصری هستند که اهمیت دارند و نوشته باید کوتاه بوده و در حد ذکر نام رویداد یا ویژگی مهم آن کفایت می کند.

نکته دیگری را که باید به خاطر سپرد، آن است که تندیس های شیشه ای، قابلیت بیشتری را در حکاکی تصویر روی تندیس دارد. پس اینکه چه نوع تندیس و لوحی را برای رویداد خود انتخاب کنیم، چیز دلبخواهی نیست و از عوامل متعددچون نوع رویداد و مخاطبان آن، پیروی می کند.

انتخابی آسان در کنار هم

موسسه روابط عمومی آرمان از زمانی که با ما ارتباط برقرار کنید و در نشست هماهنگی، به این نکات توجه خواهد داشت و درباره آن ها به شما مشورت خواهد داد و با ارائه نمونه های متعدد، شما را در انتخاب تندیس و لوح مطلوب، یاری خواهد داد. نکته خاص آنکه اخیراً، بعضاً "لوح تندیس" یعنی ترکیب لوح و تندیس به جای یک لوح و تندیس جداگانه اعطاء می شود. با این حال، لوح تقدیر نیز اجزای مختلفی دارد، مثل متن آرم، امضاءو قاب لوح، در متن لوح باید دلیل اعطای آن، نام گیرنده و اهمیت لوح بیان شوند و متن لوح باید کوتاه بوده و زمینه لوح، نیز می تواند چون تندیس، از عوامل متعددی تبیعت کند.

لوح تقدیر

 

"موسسه روابط عمومی آرمان" در این زمینه و حتی نگارش متن آن، همراه شما خواهد بود، همچنین لوح می تواند داخل جعبه نفیسی نیز قرار داده شده و اعطاء شود.

به یاد داشت باشید امروزه لوح کاغذی که داخل قاب خاتم به افراد اعطاء می شود، ساده ترین شکل به حساب می آید و شاهد تنوع خوبی در ساخت آن هستیم. پس موسسه روابط عمومی آرمان را در تهیه لوح و تندیس، همکار متخصص، قابل اطمینان و آگاه خود بدانید و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید، این، معمای تأمین بهترین لوح و تندیس برای رویداد شماست.

لوح