سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که از سال 1383 هر سال با یک موضوع خاص و جدید، در پی توسعه ادبیات نظری و مهارت های عملی در حوزه روابط عمومی است، امسال هفدهمین دوره خود را تجربه میکند، همایشی علمی که شانزده گام موفق را پشت سر گذاشته و علاوه بر همراهان وفادار، سالانه مشتاقان جدیدی را به خانواده سمپوزیوم اضافه میکند. گرچه روابط عمومی مدرن در جهان 115سال و در ایران اسلامی، ظاهراً حدود 70سال قدمت دارد، لیکن هنوز عظمت، اعجاز و ظرفیتهای آن، کمتر شناساییشده و تدریجاً از اهمیت و اثربخشی آن، رونمایی شده است و وقوف بیشتری به نقش هنر هشتم در پیشبرد امور، کامیابی و موفقیت در همه عرصهها پیدا میشود، سمپوزیوم نیز طی سالهای اخیر در این مسیر گام برداشته و به روشن شدن این مزیت ها کمک کرده است. برگزاری شانزده دوره سمپوزیوم، مبین قوام و دوام این رویداد بوده و خود، حاکی از اقبال جامعه روابط عمومی به این رویداد است؛ بر این اساس، در گام هفدهم و در مقطعی که جهان، هنوز درگیر بیماری کووید 19است و تجربه ای تاریخی را پشت سر می گذارد، موضوع “روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات، الزامات و پیامدها” را در دستور قرار داده ایم تا با روش علمی – پژوهشی و مشارکت استادان ایرانی و خارجی و حمایت انجمن بین المللی روابط عمومی، به یک بیانیه و جمع بندی علمی درخصوص احصای تغییرات و تأثیرات ناشی از آنها بر روابط عمومی در دوره پساکرونا دست یابیم و دریابیم که تأثیرات و تغییرات آتی روابط عمومی بر پایه کرونا چگونه خواهد بود و چه تأثیراتی را بر حرفه روابط عمومی خواهد گذاشت؟ همچنین، در مقطع کنونی، آگاهی از تأثیر و تأثیرات کووید ،19روابط عمومی ها را در عملکرد مناسب یاری خواهد رساند و آن را برای جهان جدید آماده خواهد ساخت. پیشاپیش، همراهیتان را ارج مینهیم

پکیج سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
دانلود فایل پی دی اف اطلاعات کامل دوره آتی سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
دستور العمل ارسال آثار به سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
دانلود فرم ثبت نام در کارگاه های آموزشی
دانلود فرم ثبت نام و حضور در همایش
فرم ثبت نام کارشناسان برتر ، مدیران برتر و مدیران ارتباط گستر
قرارداد همکاری با سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
فرم مشاركت و درج آگهی و رپورتاژ در ویژه نامه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
سطح بندی همکاری و مشاركت و فهرست تسهیلات و خدمات سمپوزیوم بین الملی روابط عمومی
لیست شرکت کنندگان عمده سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
کنداکتور هفتدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
لیست اعضای شورای سياستگذاری سمپوزیوم بين المللی روابط عمومی سال 1400
لیست اعضای هيئت داوران هفدهمين دوره جشنواره برترینهای روابط عمومی ایران
سرفصل های کارگاه آموزشی هفتدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

اهداف رویداد

 •  کمک به جنبش نرم افزاری و تولید علم در روابط عمومی

 •  نمایش دستاوردها و توانمندی های روابط عمومی

 •  توانمندسازی دست اندرکاران روابط عمومی و ارتقای سطح بینش ، دانش

 •  اعتباربخشی به فعالیت های ارزنده روابط عمومی ها

 • کمک به اعتلای روابط عمومی در کشور

 • بسط همکاری های بین المللی در حوزه روابط عمومی

ارزش های رویداد

 • کمک به تولید مقالات علمی جدید و کاربردی در حوزه روابط عمومی

 • پویایی و بهبود مستمر در استانداردهای ارزیابی روابط عمومی ها

 • تکیه بر دانش و تجربه روابط عمومی در سطح ایران و جهان

 • پویایی و بهبود در روشهای آموزشی دست اندرکاران روابط عمومی

شمارش معکوس تا برگزاری
هفتدمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی
0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

بخش های سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

کارگاه های آموزشی

برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی جهت ارتقا مهارت کارشناسان و مدیران روابط عمومی که همراه با اعطا مدرک از انجمن بین المللی روابط عمومی و دبیرخانه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی خواهد بود . مدارک اهدایی با لوگو ایپرا ، دبیرخانه سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ، امضا مدیر انجمن بین المللی روابط عمومی ، امضا دکتر هوشمند سفیدی دبیرکل سمپوزیوم است که درحال حاضر معتبر ترین مدرک صادره از ایران می باشد . نمونه مدارک اهدایی رو می توانید از طریق دبیرخانه سمپوزیوم دریافت کنید .

ویژه نامه سمپوزیوم

این ویژه نامه در تیراژ انبوه تهیه و به عنوان تنها مرجع اختصاصی روابط عمومی کشور علاوه بر توزیع در اختتامیه سمپوزیوم بین المللی ، در اختیار مراکز مرتبط در سرتاسر ایران قرار خواهد گرفت و نسخه الکترونیک آن در سایت موسسه روابط عمومی آرمان گذاشته خواهد شد . همچنین از طریق ویژه نامه شما می توانید به آخرین مقالات بین المللی با توجه به موضوع سمپوزیوم دسترسی داشته باشید که توسط مترجمین و تیم تولید محتوا سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و سخنرانان برجسته دعوت شده به سمپوزیوم ، آماده و مهیا شده است .

مراسم افتتاحیه و اختتامیه

دعوت از اساتید برجسته و صاحب نظر روابط عمومی که با محور های تعیین شده موضوع سمپوزیوم ، سخنرانی خواهند کرد. این افراد از کشورهای ایران، آمریکا، الجزایر،انگلیس، فرانسه، ترکیه و مالزی خواهند بود . همچنین پخش جهانی برای 1100 عضو حرفه ای روابط عمومی در سراسر جهان با هماهنگی انجمن بین المللی روابط عمومی ( ایپرا ) و برگزاری نشست های تخصصی و علمی در طول اختتامیه و ارایه مقالات بین المللی و برگزاری جشنواره برترین های روابط عمومی و تقدیر از کارشناسان و مدیران روابط عمومی و مدیران ارشد ارتباط گستر در طول مراسم

جشتواره برترین های روابط عمومی

 برگزیده شدگان این جشنواره در هفت رشته عمومی به شرح زیر انجام می شود که در مراسم افتتاحیه و اختتامیه سمپوزیوم معرفی خواهند شد .

 •  ارتباطات الکترونیک و مجازی

 • برنامه ریزی ارتباطی و پیوست ارتباطی

 • مدیریت راهبردی روابط عمومی

 • ارتباطات رسانه ای

 • ارتباطات فرهنگی و توسعه فرهنگی خاص

 • مطالعات ارتباطی و افکار عمومی

 • ارتباط مردمی و تکریم ارباب رجوع

نکاهی سریع بر سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

سخنرانان خارجی

دعوت از افراد برجسته و صاحب نظر داخلی و خارجی به عنوان سخنرانان کلیدی

دعوت از اساتید برجسته و صاحب نظر برای سخنرانی با توجه به محورهای تعیین شده که این افراد از کشورهای ایران، آمریکا، الجزایر، انگلیس، فرانسه، ترکیه و مالزی خواهند بود. همچنین پخش جهانی برای   1100عضو حرفه ای روابط عمومی در سراسر جهان با هماهنگی انجمن بین المللی روابط عمومی ( ایپرا )

اعطاء گواهینامه بین المللی 

 با توجه به اعتبار و جایگاه این سمپوزیوم به شرکتکنندگانی که در آن حضور کامل داشته باشند، گواهی شرکت در سمپوزیوم اعطاء میشود. این گواهینامه با درج آرم ایپرا Ipra بوده و به امضای رئیس انجمن بین المللی نیز خواهد رسید .

ایپرا
کتاب سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

ارسال مقالات علمی و کاربردی و ویژه نامه اختصاصی سمپوزیوم

 اساتید، پژوهشگران، صاحبنظران، مدیران و کارشناسان روابط عمومی میتوانند با ارسال مقالات علمی و کاربردی خود به جامعه روابط عمومی ایران، آنان را از نتیجه تحقیقات، ایده ها و دستاورد های خود بهره مند سازند  با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی www.armanpr.com ضمن اطلاع از محورهای ارایه مقالات، از نحوه و چگونگی ارسال و تهیه مقالات نیز آگاه شوند . همچنین ویژه نامه سمپوزیم در تیراژ انبوه چاپ خواهد شد و به عنوان تنها مرجع اختصاصی روابط عمومی کشور علاوه بر توزیع در سمپوزیوم  ، در اختیار مراکز مرتبط قرار خواهد گرفت .

 

 کارگاه های آموزشی پیشرفته و کاربردی روابط عمومی

 برپایی دو کارگاه آموزشی یکروزه هرکدام به مدت 10 ساعت در دستور کار دبیرخانه سمپوزیوم قرار دارد که با حضور اساتید برجسته روابط عمومی ایران و خارج از ایران برگزار خواهد شد .

کارگاه
سمینار

حامیان سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

 مؤسسات و شرکت های علاقه مند به معرفی خود به عنوان حامیان مادی و معنوی این حرکت علمی و ملی می توانند در قالب حامی (دوستدار روابط عمومی) از امتیازات ویژه سمپوزیوم بهره مند شوند. برای
کسب اطلاعات کامل تر با ستاد برگزاری سمپوزیوم 66564458-60 تماس برقرار کنید .

 معرفی کارشناسان برتر روابط عمومی کشور

 در هر دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی از کارشناسان داوطلب روابط عمومی کشور، 4 نفر به عنوان کارشناسان برتر روابط عمومی انتخاب و معرفی خواهند شد:

لوح
برترین های روابط عمومی ایران

 جشنوار برترین های روابط عمومی ایران

 برگزیده شدگان این جشنواره در 7 رشته عمومی به شرح زیر انجام خواهد شد که در مراسم افتتاحیه و اختتامیه سمپوزیوم معرفی خواهند شد.

 

 •  ارتباطات الکترونیک و مجازی

 • برنامه ریزی ارتباطی و پیوست ارتباطی

 • مدیریت راهبردی روابط عمومی

 • ارتباطات رسانه ای

 • ارتباطات فرهنگی و توسعه فرهنگی خاص

 • مطالعات ارتباطی و افکار عمومی

 • ارتباط مردمی و تکریم ارباب رجوع

معرفی مدیران ارتباط گستر

در مراسم افتتاحیه سمپوزیوم، نسبت به معرفی مدیران ارشد ارتباط گستر کشور که بر اساس رأی هیأت داوران و با استناد به مدارک ارسالی روابط عمومی دارای استعداد و عملکرد ارتباطی بوده و در حمایت از توسعه فعالیت های روابط عمومی اهتمام می ورزند، اقدام خواهد شد.

برترین های روابط عمومی ایران
ستارگان روابط عمومی

 معرفی مدیران برتر روابط عمومی

 لطفاً داوطلبان، نسبت به تکمیل فرم مرتبط و ارسال مستندات درخواستی اقدام کنند.

 

 اعطای نشان های ویژه سمپوزیوم از جمله اخلاق و افكار عمومی ( خط کش طلایی )

 لطفاً داوطلبان، نسبت به تکمیل فرم مرتبط و ارسال مستندات درخواستی اقدام کنند.

 

پوستر چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی

تصاویر برگزیده سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی